Site Loader

Niezwykle wciągająca powieść Harlana Cobena, którą pokocha każdy fan literatury kryminalnej!

Zachowaj spokój” to niezwykle wciągająca powieść Harlana Cobena, którą polubi każdy fan bądź fanka literatury kryminalnej. Dzieło to jest mroczne i wciągające, potrafi zahipnotyzować każdego czytelnika już do pierwszych stron. Jeśli uwielbiasz literaturę kryminalną i poszukujesz książki, która opowiada ciekawą i wciągającą historię, to nie czekaj i sięgnij już teraz po ten bestsellerowy tytuł!

Od czasu, kiedy najlepszy przyjaciel Adama popełnił samobójstwo, to młody chłopak nie jest już tą samą osobą. Szesnastolatek zamyka się w sobie i izoluje się od wszystkich, a w szczególności od swoich rodziców. Michael i Tia, martwiąc się o swojego syna, decydują się na ryzykowny krok, który może już na zawsze zmienić relacje z ich dzieckiem. Opiekunowie Adama instalują na komputerze szesnastolatka program do szpiegowania. Po pewnym czasie to zdesperowane działanie rodziców przynosi efekt. Do chłopaka napisał wiadomość pewien tajemniczy nadawca, który każe Adamowi milczeć. Co wspólnego ma młody chłopak z morderstwem, które zostało dokonane na przedmieściach Nowego Jorku? Czy najlepszy przyjaciel Adama popełnił samobójstwo, czy jednak ktoś go zabił? Czy szesnastolatek jest w niebezpieczeństwie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz właśnie w tej bestsellerowej książce, którą docenili zarówno czytelnicy, jak i krytycy na całym świecie!

Harlan Coben wybitny pisarz oraz przyjaciel Dana Browna!

Harlan Coben to bardzo utalentowany amerykański pisarz, który stworzył między innymi takie dzieła jak: “Bez skrupułów” (1995), “Ostatni szczegół” (1999), “Najczarniejszy strach” (2000), “Zaginiona” (2009), “Wszyscy mamy tajemnice” (2011), “Kilka sekund od śmierci” (2012), “Już mnie nie oszukasz” (2016), “O krok za daleko” (2019) oraz “Mów mi Win” (2021). Artysta przyszedł na świat w 1962 roku w Stanach Zjednoczonych. Podczas studiów w Amherst College Coben i Dan Brown poznali się i zaprzyjaźnili. Panowie są od tamtego czasu najlepszymi przyjaciółmi. Twórczość Harlana Cobena to nie lada gratka dla wszystkich miłośników literatury kryminalnej, więc jeśli jesteś miłośnikiem bądź miłośniczką tego gatunku, to nie czekaj i sięgnij już teraz po dzieła tego wybitnego pisarza!

Post Author: Daniel